HR
EN

Kontakt

TVRĐAVA SV. MIHOVILA
Zagrađe 21, 22000 Šibenik
info@tvrdjava-kulture.hr
+385 (0)91 497 55 47

TVRĐAVA BARONE
Put Vuka Mandušića 28, 22000 Šibenik
shop@tvrdjava-kulture.hr
+385 (0)91 619 65 67

TVRĐAVA SV. IVANA
Put Tanaje 29, 22000 Šibenik
info@tvrdjava-kulture.hr
+385 (0)91 497 55 47

CITY POINT ŠIBENSKIH TVRĐAVA
Don Krste Stošića 1, 22000 Šibenik
citypoint@tvrdjava-kulture.hr

 

JAVNA USTANOVA U KULTURI TVRĐAVA KULTURE ŠIBENIK

Vladimira Nazora 1, 22000 Šibenik


Ravnateljica:
Gorana Barišić Bačelić
gorana@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za istraživanje i interpretaciju baštine:
Josip Pavić
josip@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za programsku produkciju:
Morana Periša
morana@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za međunarodnu suradnju i projekte
Đurđa Vrljević Šarić
djurdja@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za marketing i odnose s javnošću:
Ivana Šimundić
ivana.simundic@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za turizam i prodaju:
Ivana Lučev
ivana.lucev@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za financije:
Marina Goreta
marina@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za opće poslove i nabavu:
tajnistvo@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za tehničke poslove, održavanje i zaštitu:
Zoran Erak
zoran@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za operativne poslove:
Mario Radak
mario@tvrdjava-kulture.hr

 

Postavke pristupačnosti